11.09.2020

"Ужгород повинен стати сучасним містом!", - представник команди "Рідне Закарпаття" Антон Громовий

Антон Громовий - успішний бізнесмен, батько трьох прекрасних діточок та представник ужгородської команди партії «Рідне Закарпаття».


«Ужгород повинен стати сучасним містом!


Розбита інфраструктура, об'єкти, що ремонтуються роками і які згодом доводиться переробляти за кошти ужгородців, - це реалії, які потрібно залишити у минулому.

Місто розширюється. Будують все нові й нові житлові квартали. Проте за 29 років незалежності в Ужгороді не зведено жодного нового садочка. Зі школами влада теж не ставила рекордів. Найновіша - гімназія - збудована аж 26 років тому!


Навчальні заклади переповнені. Батьки чекають місяцями, щоб влаштувати дітей у садочки. У багатьох школах не облаштовані елементарні спортивні майданчики. А що вже говорити про басейни!


Діти повинні мати місце, де займатимуться спортом. Олімпійський басейн та льодова арена - це те, що дозволить розвиватися їм та всьому місту.


Сучасний спортивно-відпочинковий комплекс на кордоні з 4-ма країнами може стати базою для спортсменів. І водночас - місцем для безкоштовних занять спортом для дітей з Ужгорода і околиць.


Ми повинні дати їм найкращі умови. З нинішньою неефективною владою це - примарна мета.


Ужгородці мають вибір: залишити все, як є, чи змінити на краще. Обрати розвиток рідного міста!», - зазначив Антон Громовий