14.09.2020

Повідомлення про проведення Конференції Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ»

 
                                                                                                                            «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» 
 
                                         ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» 
 
                 вул. Собранецька, 138, м. Ужгород, 88017, Україна, код ЄДРПОУ: 43680939 e-mail: info@ridne-zakarpattia.in.ua 

 

 
                                                                14 вересня 2020 року                                                                                                           м.Ужгород 
 

До відома засобів масової інформації 

 

 
 
                                                                                                                                                    ПОВІДОМЛЕННЯ 

для засобів масової інформації про проведення Конференції Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» 

 

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України, Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ», повідомляє, що 20 вересня 2020 року о 12 год. 00 хв. за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вулиця Кирила і Мефодія, будинок 3/2 (приміщення кінотеатру «SCALA») відбудеться Конференція з метою висування: 

-         кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року; 
-         кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів Закарпатської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року; 
-         кандидатів на посаду сільських, селищних та міських голів Закарпатської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 
 

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на Конференції додається.  
Закарпатська обласна організація 
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» 
 
Затверджено головою 
ЗОО ПП «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» 
Переста Ю.-В. Ю. 
 
                                                                                                                        Порядок акредитації журналістів та працівників ЗМІ на заходи, що проводить Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» 

 
Акредитації на засідання та інші публічні заходи, зокрема під час проведення Конференцій, що проводить Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» підлягають усі без винятку журналісти, працівники національних і зарубіжних засобів масової інформації, в тому числі й технічний персонал телерадіокомпаній. 
І. Разова акредитація 
В період виборчого процесу, зокрема в період проведення конференцій, зборів та інших заходів, акредитація здійснюється на кожен захід окремо після оприлюднення відповідного анонсу (разова акредитація). 
Для отримання акредитації необхідно завчасно подати заявку до вищого керівного органу Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» через електронну пошту за адресами: info@ridne-zakarpattia.in.ua. 
У заявці для вітчизняного ЗМІ на бланку редакції за підписом керівника ЗМІ (або іншої уповноваженої особи) зазначаються: 
його повне найменування; 
дата і номер державної реєстрації; 
адреса редакції; 
адреса електронної пошти (за наявності); 
прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання; 
номери засобів зв’язку. 
 
У заявці зарубіжного ЗМІ зазначаються: 
повне найменування українською, англійською мовами та мовою країни походження; 
адреса редакції; 
номери засобів зв’язку кореспондентського пункту в Україні та адреса електронної пошти (за наявності); 
прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання. 
До заяви журналіста, працівника вітчизняного або зарубіжного ЗМІ додаються копії паспорта та документа, що засвідчує його професійну належність (редакційне посвідчення, документ, виданий професійним об’єднанням журналістів, прес-карта). 
Вхід журналістів, працівників ЗМІ  на засідання та інші публічні заходи, зокрема під час проведення Конференцій, що проводить Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» здійснюється відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу. 
Акредитація журналістів, працівників ЗМІ на засідання та інші публічні заходи, зокрема під час проведення Конференцій, що проводить Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» здійснюється на кожен захід окремо шляхом підготовки списків представників ЗМІ, які висловили бажання бути присутніми на відповідному заході. 
 
У разі порушення журналістом, працівником вітчизняного або зарубіжного ЗМІ вимог законодавства, вимог та принципів журналістської етики, цього Порядку їх акредитацію може бути припинено.