28.09.2020

Ужгородський лікар Олександр Язиков: «У політиці, як і в операційній, важлива команда»

Лікар-гінеколог вищої категорії, співзасновник Закарпатського центру хірургічних інновацій «Астрамед» Олександр Язиков днями отримав нагороду проєкту «Гордість України» в номінації «Професіонал року». Сьогодні лікар із 13-річним досвідом є кандидатом у депутати Ужгородської міської ради від партії «Рідне Закарпаття».

“У партії, як і в лікарській практиці, вкрай важливо опиратися на людей поруч, на команду. Так сталося, що в Центр хірургічних інновацій я підбирав фахівців сам, це колеги, яким я довіряю. У мене є довіра і до людей, до команди «Рідного Закарпаття», тому впевнений в успіху нашої роботи”

Лікар у міській раді – це прекрасно, упевнений Олександр Язиков. Присутність в органах місцевого самоврядування фахівців медичної галузі забезпечить ефективне та раціональне використання бюджетних видатків на здоров’я ужгородців.

Розвиток медичної галузі і максимальне сприяння тому, щоб впроваджувати нові сучасні методи лікування в хірургії – це напрямки, на яких досвідчений лікар зосередиться і в роботі як депутат. Бо добре знає, що таке надавати сучасну медичну допомогу пацієнтам.

“Всі медичні заклади міста фінансуються з державного бюджету. Але ніхто не забороняв міській раді нести капітальні видатки, тобто закуповувати необхідне обладнання. До того ж, не йдеться про захмарні кошти. Медики, фахівці в Ужгороді є, лишилося забезпечити їх устаткуванням – сучасним і надійним. Цим і займемося”, – каже Олександр Язиков.