30.09.2020

"Ми прагнемо, щоб молодь залишалася вдома, а не їхала на заробітки в інші країни", - Андрій Петьовка

 

Партія "Рідне Закарпаття" береться вирішувати питання створення робочих місць із гідною зарплатою та прагне повернути закарпатців із заробітків додому.  Про це розповів Андрій Петьовка - підприємець, кандидат у депутати Закарпатської обласної ради.
 
«Ми прагнемо, щоб молодь залишалася вдома, а не їхала на заробітки в інші країни. «Рідне Закарпаття» формуватиме програми допомоги для малих і середніх підприємств, створення нових робочих місць з гідною оплатою праці. Наша команда працюватиме над усуненням фінансових та бюрократичних перепон, запровадженням програм пільгового оподаткування. 

Ми будемо працювати над залученням інвестицій, адже наша область має найбільш вигідне логістичне положення, а отже - усі передумови для цього. 

Всеукраїнські партії, на жаль,  демонструють формальні підходи до регіональної політики та вирішення проблем регіонів. 

Справжня дієва народна стратегія розвитку «Рідного Закарпаття» пов’язана, у тому числі, і з вирішенням  питань, пов’язаних зі створенням робочих  місць. Потрібно говорити про працевлаштування  жителів з гідними зарплатами, поступове зменшення заробітчанства  та наповнення місцевих бюджетів за рахунок  податків, які залишатимуться тут і працюватимуть на область. Така стратегія розвитку може бути втілена зусиллями тих людей, які є справжніми патріотами рідного краю та знають про його особливості та проблеми.

Закарпаття сьогодні  потребує не просто нових облич - воно потребує нових ідей. Тому ми йдемо на ці вибори командою фахівців, командою патріотів, командою тих, кому не байдужий розвиток нашої області. Ми розуміємо, як зробити Закарпаття краєм, де хочеться жити і працювати, а не виїжджати на заробітки за кордон. Ми готові взяти на себе відповідальність за сталий розвиток нашого Рідного Закарпаття!», - зазначив Андрій Петьовка.