05.10.2020

Партія «Рідне Закарпаття» планує лобіювати оновлення туристичної інфраструктури в області

 
Зробити Закарпаття маленькою Швейцарією не на словах, а на ділі! Це реально, якщо створити належні умови для розвитку туризму.

У 2020-му році завдяки внутрішньому туризму Закарпаттю вдалося заробити більше коштів туристичного збору, ніж минулоріч. 

Навіть попри пандемію українці не припиняють мандрувати. А наш гірський край має чудову можливість стати туристичним лідером в Україні.

Тому партія «Рідне Закарпаття» планує лобіювати оновлення туристичної інфраструктури та програм розвитку туризму регіону. Формування нових туристичних шляхів, розвиток зеленого та етнографічного туризму – Закарпаття має невичерпний потенціал у цій сфері.

Один із найважливіших пунктів на цьому шляху – підтримка підприємців, які надають туристичні послуги. Вважаємо, що справедливим буде законодавчо встановити для них пільгові податкові ставки.
 
Також кошти, що надходять із туристичного збору, повинні йти на розвиток конкретно цієї сфери та підтримку місцевих профільних підприємств. Сам збір має бути справедливим та оптимальним для кожної громади. 

Тільки встановивши чіткі й зрозумілі правила у туристичній сфері, ми побачимо її розвиток!