05.10.2020

Кандидат на посаду очільника міста Мукачева Андрій Лукач: "Час змін настав. Систему потрібно змінювати."

Андрій Лукач – керівник та власник кількох успішних підприємств. Про таких бізнесменів кажуть: «Людина, яка зробила себе сама». 

Він, як і тисячі закарпатців, розпочинав із заробітків. З часом зрозумів: досвід та знання потрібно реалізувати вдома.  

«Я – патріот свого краю, свого міста, рідного Закарпаття. Моя родина, діти живемо тут, адже це – наш рідний край. Вважаю, що хороший ґазда – справжній господар, який добре знає секрети розвитку успішної громади.  

Самостійно пройшов шлях від заробітків до створення підприємств.  Добре розумію проблемні питання  жителів Мукачівської громади. Як керівник успішного бізнесу знаю, що можна і потрібно працювати ефективно, особливо коли йдеться про долю людей.  

Я – серед тих підприємців, які хочуть бачити результат. Зокрема і від сплачених податків: вони мають іти на користь та розвиток громади. 

Мукачівщина гідна того, щоб стати кращою. 

Саме тому я йду на ці вибори, кандидатом на посаду голови Мукачівської ОТГ, адже час змін настав.  

Систему потрібно змінювати. Закарпаття та Мукачево повинні стати успішними.

Разом зі своїми однодумцями готовий брати відповідальність за розвиток міста та довести, що Мукачівська громада може стати комфортним та  безпечним домом для своїх жителів, де розвиватиметься спорт, дбатимуть про незахищених, де молодь матиме реальні перспективи, де буде, що показати туристам та зацікавити їх, щоб поверталися знову, де буде довіра до влади та повага до жителів Мукачівської громади.

Зміни, розвиток, ефективність – те, чого потребує Мукачево», - зазначив Андрій Лукач.