06.10.2020

Павло Лукач: «Рідне Закарпаття» - за якісне оновлення системи охорони здоров’я»

 

Павло Лукач  - один з кращих кардіохірургів Закарпаття, завідувач кардіохірургічного відділення Закарпатського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії.  Кандидат в депутати  Закарпатської  обласної  ради від партії “Рідне Закарпаття” відстоюватиме прогресивну медицину, передові методи лікування та профілактики здоров’я населення, адже добре  знає про  їх важливість. 

Вважає необхідним  запровадження інноваційних європейських методів у сфері медицини та попередження захворювань. Здоров’я закарпатців – понад усе:

«Програма  «Рідного Закарпаття» в сфері медицини передбачає розширення мережі медичних установ, ремонт поліклінік,  амбулаторій та лікарень, забезпечення їх сучасним медичним обладнанням та необхідними лікарськими засобами, а також створення програм пільгових медичних послуг для пенсіонерів та малозабезпечених верств населення. 

Важливим залишається  введення європейських стандартів у сфері медичного обслуговування жителів нашого краю; розробка спеціалізованих програм пільгових медичних послуг для пенсіонерів та малозабезпечених верств населення; зниження цін на ліки шляхом ліквідації корупційної складової; створення в області перинатального центру, якого досі Закарпаття не має. 

Необхідно розробити програми, що займатимуться профілактикою захворювань населення, систематичними оглядами стану здоров’я, виявленням патологій на ранніх стадіях. Нам необхідні дієві методи боротьби та попередження захворювання на СOVID-19, однак в той же час не можемо забувати про низку інших захворювань, що негативно позначаються на стані здоров’я наших краян. Ми будемо працювати над збереженням дитячого здоров’я, підтримкою пенсіонерів та малозабезпечених, щоб вони мали  рівний доступ  до медичних послуг.

Окрему увагу «Рідне  Закарпаття» приділить пільгам для молодих спеціалістів-медиків, - необхідно зупинити відтік кадрів з області. Варто розпочати роботу над запровадженням дієвої страхової медицини та перейняти  досвід європейських колег. Вірю, що разом  допоможемо закарпатцям стати здоровішими та з надією дивитися у майбутнє. Закарпаття та медицина обирають розвиток!»