08.10.2020

Павло Бедей: "Основне завдання бачу в тому, щоб об’єднати громаду та повернути довіру до сільської влади"

 

Павло Бедей - приватний підприємець, в минулому - депутат Бедевлянської сільської та Тячівської районної рад, кандидат на посаду голови Бедевлянської ОТГ від політичної партії «Рідне Закарпаття»:
«Йду на цю посаду, бо відчуваю: потрібні зміни. Сільська влада у нас розбалансована, немає жодного діалогу з жителями села. Пропонував молодим підприємцям іти у владу, але молодь не завжди готова брати на себе відповідальність. Кажуть: ідіть Ви, а ми підтримаємо. 
Основне завдання бачу в тому, щоби об’єднати громаду, незалежно від політичних поглядів, та повернути довіру до сільської влади. Працювати не лише для своїх прихильників, а для всього села. І так, аби молодь хотіла лишатися працювати вдома, - допомагати їм розпочинати свої справи, раціонально використовувати бюджетні кошти, без розкрадань. Великою проблемою нашої громади є засміченість, особливо у віддалених присілках, де досі не налагоджено збір сміття. І я знаю, як її вирішити. І, звісно, дороги. Люди живуть не лише на центральній, а й на другорядних вулицях. Все можна зробити, якщо працювати чесно. 
Звісно, одразу не буде легко. Для успішного старту роботи громади важливо підібрати колектив людей із досвідом, професіоналів. Такі люди є в моїй команді. Разом ми доведемо, що наша невелика громада фінансово спроможна, і нам під силу ґаздувати самостійно.
У всіх нас спільні демократичні цінності та одна мета – гарне майбутнє громади, Закарпаття і України».