08.10.2020

Тетяна Сугай: «Я ніколи не кидаю слова на вітер, бо усвідомлюю, що за кожне сказане слово треба відповідати»

8 жовтня в Україні традиційно відзначають день юриста! 

В цей день ми хочемо познайомити вас з одним з представників цієї професії - прекрасна жінка, адвокат та досвідчений депутат – Тетяна Сугай. 

Тетяні Сугай вже не вперше свій кредит довіри дають виборці у Виноградові. Балотується до міської ради новоствореної Виноградівської ОТГ від партії «Рідне Закарпаття».

Тетяна Сугай все життя прожила у Виноградові, знає найгарніші його місця та найболючіші точки. Тому багато працює, аби її місто розвивалося.

«Для мене, як для юриста, слова дуже цінні. Я ніколи не кидаю їх на вітер, бо усвідомлюю, що за кожне сказане слово треба відповідати. Обираюся депутатом міської ради не вперше, і мешканці мого округу знають: у моїй програмі нема голослівних і нереальних планів. Кожен мешканець має мій номер телефону і знає, що я відкрита до спілкування та зроблю все можливе, щоб допомогти у критичній ситуації.

Міський депутат може і повинен працювати на благо свого округу. У місті відбуваються позитивні зміни, оновлення, але є і чимало проблем. Вважаю, що наступна каденція депутатів майбутньої укрупненої Виноградіської ОТГ повинна наполегливо працювати над реалізацією проєкту заміни мереж у місті. Ми були першим містом на Закарпатті, котре мало цілодобове водопостачання ще за радянських часів. Місто виросло, мережі зносилися, навантаження на них щодня росте. Треба об’єднати зусилля і зробити життя виноградівців кращим. Разом нам це під силу», - переконана Тетяна Сугай.