09.10.2020

Михайло Балабан: "Прикро спостерігати, як діти виховуються в розділених сім’ях заробітчан"

Михайло Балабан, кандидат в депутати Закарпатської обласної ради від партії “Рідне Закарпаття”, приватний підприємець, президент футбольного клубу «Карпати»  (Дубове), депутат Дубівської селищної ради чотирьох скликань:

«Як президент футбольного клубу та голова батьківського комітету Дубівської школи хотів би оновити стадіони громади, щоб діти мали умови для занять спортом. 

На прикладі Дубівської лікарні, якій ми нещодавно допомогли придбати апарат ШВЛ, реально побачив стан медицини у нашому регіоні: закривають відділення, не вистачає медобладнання. Я б хотів з цього почати, бо від системи охорони здоров’я залежить усе. 

Наш регіон має багато перспектив. Але важливо, щоб люди не виїжджали масово за кордон, а працювали вдома. Для цього як підприємець створив 70 робочих місць, планую збільшити цю кількість. Адже прикро спостерігати, як діти виховуються в розділених сім’ях заробітчан. 

Я йду до обласної ради разом з командою однодумців – партією «Рідне Закарпаття». Тому що довіряю її засновникам – народним депутатам від Закарпаття. Ми маємо можливість зустрічатися з ними на рідній закарпатській землі, тут живуть їхні батьки. А що може бути краще, ніж сіяти добро на батьківській землі?»