11.10.2020

Ігор Грабарь: Робитимемо все для того, щоб мешканці відчули: це не просто змінилися прізвища у владі - змінилося на краще життя людей

 

Знайомтеся: Ігор Грабарь - досвідчений політик, депутат Тячівської районної ради трьох скликань, заступник голови райради двох скликань та кандидат на посаду голови Тересвянської ОТГ від ПП «Рідне Закарпаття».
«Найскладніше почнеться після виборів – створення нових структур у нових ОТГ, інші підходи до фінансування, можливості. Маючи досвід роботи в органах місцевого самоврядування, сподіваюся, що нам з командою вдасться втілити зміни на краще у Тересвянській ОТГ.
Комунальні дороги, забезпечення належних умов у школах, соціальний захист населення – над вирішенням цих проблем будемо працювати в першу чергу, використовуючи нові підходи, які дає децентралізація. 
Розуміємо, що система влади має бути вибудувана від представництва в ОТГ до обласної та Верховної Ради, тому іншого вибору, ніж політична партія «Рідне Закарпаття», не бачу.
Тересвянська ОТГ має величезні можливості та потенціал, насамперед - у підприємливості людей, сільському господарстві, деревообробній галузі, «зеленому» туризмі. Тож будемо робити все від нас залежне, щоб допомагати розвивати її, залучаючи кошти з усіх джерел. 
Також будемо дбати про те, щоб соціально вразливі люди почували себе захищеними і отримували допомогу з бюджету. 
До нашої команди увійшли підприємці, освітяни, громадяни, яким небайдужа доля Тересвянської громади. Робитимемо все для того, щоб мешканці відчули: це не просто змінилися прізвища у владі - змінилося на краще життя людей».
«Рідне Закарпаття» - обирай своє, рідне!