10.10.2020

Роман Мегела: "Треба об’єднувати людей і вирішувати проблеми"

 

Минулого року група друзів, що активно займалася автомотоспортом, вирішила: час долучитися до громадської роботи, допомагаючи конкретними справами рідному Закарпаттю. 
Все почалося з ентузіазму та небайдужості, пригадує голова громадської організації «Armada Karpat» Роман Мегела, активний мандрівник та спортсмен із тріатлону, а нині - кандидат у депутати Закарпатської обласної ради. 
Громадська організація «Armada Karpat» зосереджує свою увагу на трьох напрямках – спортивно-розважальні заходи для молоді, екологічні проєкти та благодійна допомога для нужденних закарпатців:
“Здається, що піти в гори і не залишити після себе сміття - легко. Та тільки на перший погляд; насправді це складно. Погляньте на засміченість гір: відпочивальники залишають після себе найгірші сліди людської присутності. Тож власним прикладом команда друзів щоразу показує: небайдужість кожного – це велика сила, яка здатна згуртувати, а відтак і вирішити проблему. 
Карпати без сміття – це реально, якщо кожен докладе трохи зусиль. Можна встановити альтанку як захист від дощу чи місце відпочинку в горах, або ж промаркувати туристичний шлях, або зібрати гроші на термінове лікування, або організувати для молоді спортивні заходи – список справ команди вже не злічити. 
Кожна наша акція – це, здавалося б, маленька, але насправді вагома допомога конкретній людині. 
Саме конкретні справи я з командою «Рідного Закарпаття» маю намір втілювати і як депутат на користь нашого рідного міста й області. Упевнений, що разом із однодумцями із команди Роберта Горвата нам вдасться реалізувати багато корисних важливих ідей, які працюватимуть на розвиток Закарпаття".