14.10.2020

Василь Медвідь: "Мій пріоритет – розвиток рідного краю, саме тому підтримую лозунг своєї команди - Закарпаття обирає розвиток!"

Команда «Рідного Закарпаття» – це поєднання молодості, завзятості та досвіду, стратегічного бачення та конструктивних рішень. Саме тому серед нас такі люди, як Василь Медвідь.

 Знайомтеся - лікар-стоматолог, нинішній депутат Рахівської райради та кандидат в депутати до Закарпатської обласної ради та Великобичківської ОТГ Василь Медвідь:

 «Децентралізація - це історичний момент для наших населених пунктів, адже ми стаємо справжніми господарями, розпорядниками бюджетів, зможемо, як кажуть у нас, ґаздувати у власних інтересах, виставляти пріоритетні цілі та досягати їх. Головне на цьому етапі - зібрати команду однодумців на всіх рівнях рад, які будуть перед собою ставити єдину мету – процвітаючу громаду!

 Ми з однодумцями сформулювали для себе три основоположні потреби – «три кити» - вирішення яких допоможе досягти збалансованого розвитку територіальної громади та Рахівщини загалом. 

 Це: 

 1) дороги, що є болючим питанням не одне десятиліття, саме тому перший рік утворення ОТГ має бути проголошений як «рік доріг»; 

 2) впровадження сортування сміття і вивезення неліквіду за межі району; 

 3) збереження стаціонарних відділень та модернізація медичних закладів.

 Як людина, яка має 15-річний стаж роботи в медичній сфері, присвячую свою діяльність лобіюванню інтересів віддалених медичних пунктів, які в світлі теперішньої реформи планують скоротити. Минулого року нам вдалося відстояти стаціонарне відділення у Верхньому Водяному.

 За час своєї каденції доклав зусилля до організації завершення будівництва теплих туалетів у Верхньоводянській ЗОШ № 1, відновлення роботи та ремонт приміщень лабораторії при стаціонарі у Верхньому Водяному, де мешканці наших віддалених населених пунктів зможуть зробити необхідні аналізи; за сприяння народного депутата Василя Петьовки у 2015 році був проведений частковий капремонт вул. Леніна та вул. 70- річчя жовтня, домоглися заміни старих вікон і дверей в приміщеннях амбулаторії та садочка присілку Ріка, закуплені спецуніформи для пожежників. Зараз відстоюю шкільний автобус для діточок з Річанської ЗОШ.

 Мій пріоритет – розвиток рідного краю, саме тому підтримую лозунг своєї команди - Закарпаття обирає розвиток, Рахівщина обирає розвиток!

 25 жовтня обирай своє рідне!