16.10.2020

Євген Плавайко: "Я іду для того, щоб дати Перечинщині шанс стати одним з найпрогресивніших районів області"

Знайомтесь: Євген Плавайко – віце-президент ФК «Минай», бізнесмен, меценат та кандидат в депутати Закарпатської обласної ради від політичної партії «Рідне Закарпаття»:

«Я самодостатній бізнесмен, тому і не прагну влади, щоб заробляти. Я іду для того, щоб дати Перечинщині шанс стати одним з найпрогресивніших районів області, а Закарпаттю – стати туристичним магнітом.

Багато хто знає, що я активно підтримую спорт в області. Ми створили професійну футбольну команду, яка підіймає авторитет Закарпаття на всеукраїнському рівні; ще задовго до виборів почали будувати стадіон у моєму рідному Порошкові, відкрили там філію футбольної академії, забезпечили вихованців усім необхідним для тренувань. 

Мені болить, що діти у селах не мають змоги займатись тим, що їм цікаво. Тому я працюватиму над тим, щоб кожна дитина могла обрати для себе улюблену справу та вдосконалюватись у ній.

Не обіцятиму, що все відразу зміниться, але ми разом з командою «Рідного Закарпаття» працюватимемо над тим, щоб зробити Перечинщину та Закарпаття місцем, де хочеться жити, розвиватись та куди хочеться повертатися».

25 жовтня обирай своє, рідне!