16.10.2020

Тарас Декет: «Комфорт і безпека – мої пріоритети як у питаннях сім’ї, так і в громадській діяльності»

Тарас Декет вдало та уміло поєднав особисту справу, активну громадську роботу та депутатську діяльність. Зараз балотується у депутати Закарпатської обласної ради від партії «Рідне Закарпаття».

 

Його будівельна компанія "Севлюш-Буд" активно розвивається, заявляючи про себе все потужніше, обслуговуючи потреби не лише Закарпаття, а й західної України загалом. Завдяки цьому на підприємстві щороку відкриваються нові робочі місця, створюються комфортні умови для працівників. 

За час депутатської каденції обранець реалізував багато проєктів і безпосередньо на своєму окрузі. На цьому завжди активний Тарас Декет вирішив не зупинятися, саме тому й балотується у депутати Закарпатської обласної ради з метою продовжити й надалі покращувати добробут мешканців виноградівської громади:

«Комфорт і безпека – мої пріоритети як у питаннях сім’ї, так і в громадській діяльності. Ми  з ТОВ "Севлюш-Буд" – знані меценати на Виноградівщині, без публічності та зайвих похвал постійно допомагаємо малозабезпеченим родинам, допомагаємо будівельними матеріалами тим, кому вони вкрай необхідні. Є постійними спонсорами багатьох соціальних проєктів, серед яких - будівництво спортивних майданчиків, велосипедних доріжок, дитячих майданчиків.

Разом з командою однодумців та професіоналів, яких об’єднала партія «Рідне Закарпаття», докладу всі зусилля для того, щоб у найкоротші терміни новостворена, укрупнена Берегівщина відчула покращення. Передусім ідеться про безпечне пересування на велосипедах, яких у Виноградові і наближених населений пунктах дуже багато, та безпеку пішоходів. Це вдасться зробити, якщо швидкісний режим на новозбудованих дорогах буде контрольований камерами фіксації швидкості, коли з’являться нові та безпечні велосипедні доріжки, тротуари для пішоходів, у тому числі відремонтують нинішні та приведуть їх у належний стан.

Поставив перед собою цілі, які торкаються всіх галузей. Для їх реалізації потрібен ваш правильний вибір та Ваш голос!»

 

25 жовтня обирай своє, рідне!