18.10.2020

ТОВ «Севлюш-Буд» підтримує політичну партію «Рідне Закарпаття» на місцевих виборах 2020 року

ТОВ «Севлюш-Буд» заявив про підтримку політсили «Рідне Закарпаття» на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. 

Про це стало відомо з допису у групі підприємства у мережі Фейсбук:

"Ми щодня дбаємо про Вашу оселю, Ваш комфорт і затишок. Ми шукаємо і пропонуємо Вам найкращі, найбільш якісні, універсальні і довговічні матеріали, щоб Ви змогли втілити у ремонті свого дому найсміливіші дизайнерські ідеї, щоб він став для Вас найкращим місцем на землі, Вашою фортецею.

Виноградів – це теж наш дім, кожного з нас. І всі ми хочемо бачити його чистим, квітучим, стильним маленьким європейським містечком, яке б зачаровувало серце кожного, хто сюди приїде.

Так, як ми обираємо найкращу фірму-виробника будівельних матеріалів для ремонту своєї оселі, найкращі меблі і деталі інтер’єру, так ми повинні обрати найкращу команду, яка буде працювати над розвитком рідного Виноградова.

Ми, колектив ТОВ «Севлюш-Буд», вважаємо, що найкраще з цим упорається команда партії «Рідне Закарпаття». Це - справжні фахівці своєї справи, люди, які точно змінять Виноградів на краще. Саме цій команді ми висловлюємо свою довіру та підтримку".

Команда «Рідного Закарпаття» щиро вдячна колективу ТОВ «Севлюш-Буд» за підтримку та довіру.

Ми впевнено рухаємось до перемоги і разом змінимо Виноградів та Закарпаття на краще.

25 жовтня обирай своє, рідне!