19.10.2020

Закарпатська ГО «Я Чую з Кохлеар» заявила про підтримку політичної сили «Рідне Закарпаття»

Закарпатська громадська організація "Я Чую з Кохлеар" заявила про підтримку політичної партії «Рідне Закарпаття» на місцевих виборах 2020 року.

Про це стало відомо з допису в офіційній групі організації у мережі Фейсбук:

«Закарпатська ГО "Я Чую з Кохлеар" - єдина на сьогодні організація, яка представляє інтереси як дітей, так і дорослих із вадами слуху.

Заснована наша організація завдяки людям, які неодноразово та упродовж багатьох років надавали нашим близьким не лише моральну, а й матеріальну підтримку.

Жодне святкування, жодна реабілітація не пройшла без їхньої допомоги! І ми цю підтримку відчуваємо постійно. Сьогодні ці люди є кандидатами у депутати від політичної партії «Рідне Закарпаття».

Тому ми, активні члени ГО "Я чую з Кохлеар", хочемо заявити про підтримку політичної сили "Рідне Закарпаття" як на обласному, так і на місцевих рівнях.

Тут - гідні кандидати, яким ми довіряємо, і це доведено їхніми діями» .

Команда політичної партії «Рідне Закарпаття» щиро вдячна вам за підтримку. Ви - Люди з великої літери, які присвятили своє життя на допомогу дітям та дорослим з вадами здоров’я!

Разом з вами ми працюватимемо, аби дати достойне життя закарпатцям, які мають вади здоров’я. Тільки партія патріотів зможе змінити Закарпаття на краще!

Закарпаття та Виноградівщина обирають розвиток!

 
Screenshot_798.png 107 KB


25 жовтня обирай своє, рідне!