20.10.2020

Місцеві вибори 2020: колектив санаторію «Квітка полонини» заявив про підтримку політсили «Рідне Закарпаття»

Колектив санаторію «Квітка полонини» заявив про підтримку політичної партії «Рідне Закарпаття» на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

 

Про це стало відомо з допису на офіційній сторінці санаторію у мережі Фейсбук:

 

«БАЖАЄМО «РІДНОМУ ЗАКАРПАТТЮ» ВИЙТИ В ЛІДЕРИ

 

Колективу оздоровниці «Квітка полонини» імпонує програма нової політичної сили, створеної нашими земляками, - партії "Рідне Закарпаття". Стратегія розвитку нашого краю, розроблена цією політичною силою – аргументована, кожен кандидат від партії деталізує її в особистих програмах, прив'язує до тієї території і громад, від яких балотується, предметно відповідає на запити своїх земляків.

 

Пошук та залучення інвесторів, які б допомогли відновити оздоровчі та туристичні об'єкти, які не діють зараз (а таких чимало в нашій області), - це воістину і шляхетна, й вигідна у всіх відношеннях справа. І «Рідне Закарпаття» береться за реалізацію такої мети. Розширення культурно-мистецького простору на ареал оздоровлення - це шлях до морального, культурного та навіть фізичного одужання всього суспільства. «Зелена дорога» малому та середньому бізнесу, який буде діяти на засадах традиційних ремесел та промислів, - це саме те, що допоможе нашій землі утвердити реноме цілющого краю.

 

Саме тому бажаємо «Рідному Закарпаттю» вийти в лідери на цих перегонах і залишатися продуктивною і гідною довіри силою на політичних теренах як України, так і області якомога довше.

 

З повагою, колектив «Квітки полонини».

 

Політична партія «Рідне Закарпаття» щиро вдячна колективу «Квітки полонини» за такі теплі слова підтримки.

 

Разом ми відновимо занепалі оздоровчі та туристичні об’єкти нашого Закарпаття, які стануть родзинкою області!

 

25 жовтня обирай своє, рідне!

Screenshot_805.png 46.8 KB