Політична програма партії "Рідне Закарпаття"

Народна стратегія розвитку нашого краю

Закарпаття – унікальний регіон України з величезним економічним, соціальним та інтелектуальним потенціалом.

Головне, що потрібно Закарпаттю сьогодні – це розвиток. Розвиток промисловості та сільського господарства, інфраструктури, бізнесу, туризму, медицини, освіти, сфери соціального забезпечення. Тільки місцева, регіональна політична сила, що спирається на наших жителів, буде реально ефективною та успішною у справі відбудови рідного краю. Тільки ті, хто живе і працює тут, знають, як забезпечити умови для комплексного динамічного розвитку регіону, зростання економіки й усіх сфер господарського комплексу, створення нових робочих місць, розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення рівня життя та зростання добробуту населення.

Саме такі люди створили партію «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ». Це – нова політична сила нашого краю, для якої головне – інтереси Закарпаття та його жителів. Ми об'єдналися не заради постів і посад, не заради піару, а для конкретного вирішення нагальних проблем нашої області.

Зусиллями співзасновників партії «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» Василя Петьовки, Валерія Лунченка, Роберта Горвата та Владіслава Поляка були виділені бюджетні кошти і багатомільйонні субвенції на розвиток і реконструкцію об'єктів благоустрою – шкіл, садочків, лікарень, доріг.

П'ять програмних принципів партії "Рідне Закарпаття"

Наша партія об'єднує людей, життя і доля яких назавжди пов'язана із Закарпаттям. Люди розчарувалися у великих загальнонаціональних політичних партіях, які не вирішують місцевих проблем і для яких боротьба між собою за владу і власний піар давно стали самоціллю. «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» – регіональна політична сила, для якої головне – розвиток нашого краю з урахуванням інтересів і пропозицій всіх громад на території області.

На чолі нашої партії – четверо регіональних лідерів, депутатів Верховної Ради (В. Петьовка, В. Лунченко, Р. Горват і В. Поляк), які все своє життя працюють на благо рідної землі і досягають конкретних результатів. Кандидати нашої партії – найкращі представники Закарпаття. Нас об'єднує любов до рідного краю, турбота про дітей, повага до батьків; головне для нас – це вічні людські цінності, а не політичні гасла чи порожні обіцянки. Ми йдемо на вибори єдиною командою, яка гідно представлятиме громади нашого краю на всіх рівнях місцевого самоврядування. Кандидатів нашої партії об'єднують порядність і професіоналізм, відповідальність і компетентність. Також ми відкриті до співпраці з усіма, хто поділяє наші позиції.

Для успішного розвитку Закарпаття необхідно мати в наявності чіткий, продуманий, науково обґрунтований і відкритий для загального обговорення та контролю план. Саме тому ми почали процес формування комплексної Народної Стратегії розвитку Закарпаття. Саме народної, оскільки її основою стануть пропозиції жителів кожного населеного пункту в області.

Ми зберемо проблеми та наболілі питання краян і разом з людьми виробимо ефективні механізми їх вирішення. По всій території області ми відкриваємо громадські приймальні партії «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» і організуємо систему обговорення Стратегії. Тільки жителі нашого краю, які тут живуть і працюють, знають, що і як треба зробити для поліпшення життя на рідній землі. Ми пропонуємо всім нашу співпрацю задля блага нашого краю; ми готові працювати з кожним, кому не байдужа доля Закарпаття.

Партія «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» разом з нашими земляками та з допомогою Народної Стратегії буде вирішувати проблеми, які накопичувалися в області десятиліттями; які непокоять людей на місцях і блокують розвиток наших громад. Ми готові брати на себе відповідальність за ті важливі рішення, які принесуть користь суспільству і зможуть дати поштовх до стрімкого розвитку нашого краю.

Каталізатором ефективного розвитку Закарпаття має стати унікальне географічне розташування області і відповідний прикордонний та транспортний потенціал. Прикордонне співробітництво і зміцнення зв’язків із сусідніми країнами-членами ЄС дасть значний стимул для розвитку економіки і всіх сфер народного господарства, забезпечить реалізацію інвестиційних проєктів на території області і стане основою для підвищення економічного потенціалу нашого краю та добробуту населення.

Основа розвитку нашого краю – це розвиток місцевого самоврядування та формування реально спроможних громад. Децентралізація влади, передача ресурсів та відповідальності – усе це створило умови, дало справжні повноваження і реальні шанси для того, щоб значно прискорити розвиток громад. Місцева влада має всі можливості, щоб змінити на краще життя у своїх громадах. Саме від місцевої влади залежатимуть перспективи розвитку міст, ОТГ, конкретних населених пунктів, бо всі основні процеси, від яких безпосередньо залежить життя мешканців, зосереджені саме в громадах.

Громади повинні стати головним елементом стабільного розвитку всієї області, а місцева влада – відкритою, прозорою та відповідальною. Місцеві громади знають найкраще, як вирішувати свої ж проблеми.

Партія «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» розуміє важливість і необхідність захисту громад та забезпечення розвитку їхнього господарства, тож здатна взяти на себе персональну відповідальність за розвиток наших сіл, районів і міст. Ми йдемо на вибори, щоб об'єднати всіх найбільш конструктивних і професійних людей у ​​місцевих радах різних рівнів та працювати справді єдиною командою. Ми залучимо до управління громадами найкращих управлінців із досвідом ефективного господарювання.

Життя мешканців нашого краю має бути комфортним, зручним та безпечним. Партія «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ» йде на вибори з метою забезпечити європейські стандарти життя нашого краю. Ми прагнемо, щоб молодь залишалася вдома, в наших містах і селах, а не їхала на заробітки в інші країни. Щоб тут вони створювали сім'ї, доглядали за своїми батьками, мали гідну роботу із достойною платнею, жили у сучасних, комфортних, затишних населених пунктах.

У всіх сферах муніципального та сільського господарства назріла необхідність втілення масштабних інфраструктурних проєктів. На часі якісне оновлення застарілої сфери ЖКГ, транспорту, доріг, благоустрою вулиць і дворів, озеленення та освітлення міст і сіл, модернізація комунікаційних мереж і системи збору побутових відходів. Подібні проєкти стануть основою для підвищення рівня життя краян та розвитку всіх сфер економіки.

Ми любимо рідний край і пишаємося нашим Закарпаттям. Ми вміємо вирішувати проблеми і знаємо, як це робити. Ми живемо і працюємо разом з людьми. Ми разом розробимо формулу успіху Закарпаття і реалізуємо величезний потенціал нашого краю. Ми орієнтовані виключно на результат, і у нас є все, щоб його досягти спільними зусиллями.

РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ ОБИРАЄ РОЗВИТОК!